0 toodet ustukorvis

Töövihikud

Mudilasvihik: Avastan. Õpin. Oskan. 4-5 aastastele - mustvalge

17,95€ Laos

NB! See toode on mõeldud lasteaedadele kasutamiseks! Tegemist on must-valge versiooniga Mudilasvihikust, mida võib oma rühma tarbeks printida vajaduspõhiselt.

Mudilasvihik on koostatud 4-5-aastastele lastele, kes tunnevad huvi numbrite ja tähtede vastu. Mudilasvihiku aluseks on võetud lapse arengu eeldatavad tulemused, mis annavad võimaluse lahendada eakohaseid ülesandeid lapsest lähtuvalt.

Mitmekesised mängulised tegevused sisaldavad tähtede kirjutamist, matemaatilisi harjutusi ja last ümbritsevat keskkonda. Mudilasvihikust leiab ka kirja eelharjutusi, eakohaseid tähelepanu ja loogika ülesandeid ning proovile saab pandud ka käeline osavus. Laps tutvub mängulisel teel geomeetriliste kujunditega, loendab ja võrdleb hulki kümne piires.

Läbivad teemad last ümbritsevas keskkonnas on aastaajad, aed- ja puuviljad, kodu- ja metsloomad, kalad, linnud, sõidukid ja palju muud, mis aitavad mõista terviklikult ümbritsevat maailma.

Mudilasvihikut saab lahendada koos juhendajaga, peamiselt tööülesannete ettelugemisel ja õppesisu edastamisel. Maailma asjade üle arutamisel saavad abiks olla kõik – vanemad, õpetaja, vanavanemad, õed/vennad või hoopis keegi teine õpihimuline abiline.

Formaat: 48 lk, 210×297 mm,
pehmed kaaned



Tootekood: 978-9949-01-838-3

Lisa ostukorvi

Sarnased tooted