0 toodet ustukorvis

Montessori matemaatika

Kolmekohalised arvud

42,00€ Laos

See õppemäng sobib lastele alates 4-st kuni 8-aastasteni.
Lapsed saavad siin omandada matemaatilisi kogemusi käega katsutava materjali kaudu, läbi kogemusliku meetodi. See võimaldab neil näha ja kogeda matemaatilisi kujundlikke seoseid: koguseid, tehteid (liitmine ja lahutamine), võrdusi, võrdlusi ja nende seostamist graafilise kujunduse, jooniste ning matemaatiliste sümbolitega.
Kuni kolmekohaliste järkarvude (1 kuni 999) numbrimaagiasse teed juhatav õppemängu komplekt koosneb kõrgkvaliteetsest vastupidavast kartongist kaartidest ja plastist plokkidest:
- 45 kaarti, mille ühel küljel on arv ja teisel pilt arvule vastava hulga plokisektsioonidega. Neist 20 rohelist ühelise, 9 sinist kümnelise, 9 punast sajalise järkarvuga ning 7 halli märkidega kaarti.
- 125 kolmes suuruses ja värvis kokkuühendatavat blokki. Neist 105 rohelist ühesektsioonilist, 10 sinist kümnesektsioonilist ja 10 punast sajasektsioonilist plastplokki.
Mäng on inspireeritud Montessori pedagoogikast ja värvid on valitud vastavalt sellele metoodikale, vt ka: Montessori pedagoogika (montessorieesti.ee)Tootekood: AKR-30691

Lisa ostukorvi

Sarnased tooted