0 toodet ustukorvis

Raskustekk lastele 150x100 cm 5 kg

136,80€ Laos

* Raskustekki soovitatakse kasutada laste puhul, kel esinevad sensoorsed häired. Tänu oma omadustele normaliseerib raskustekk närvisüsteemi tööd, tugevdab keha teadlikku tunnetamist ja üldist koordinatsiooni, mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt soodustades uinumist. * Tavapärasest mitmeid kordi raskemaid tekke on meditsiini- ning teraapiavaldkondades kasutatud juba pikki aastaid.
* Toote kaal tuleks valida individuaalselt vastavalt lapse kehakaalule ja terapeudi soovitustele - tavaliselt 10 -15% kehakaalust.
* Teki ühel poolel on pehme mummudega pealiskangas, teisel pool naturaalne puuvillane flanellkangas. Väliskülgede tugevdamiseks on kasutatud topeltõmblusi. Lisasoojustust ei ole.
Raskust lisavad 1,5 – 3 mm läbimõõduga klaaspärlid, mis on tepitud kangaste vahele 10 -12 cm suuruste ruutudega mustrina.
* Soovitatav on käsipesu 40°C juures. Kui siiski pesta masinaga, tuleb kasutada tekikotti ja kontrollida, et teki kaal ei ületaks kasutatavas masinas lubatud pestava pesu kogukaalu.Tootekood: SI-100150

Lisa ostukorvi

Sarnased tooted