0 toodet ustukorvis

Tegelaskujukesed

Disney - Pinocchio (vene Buratino)

7,99€ Laos

4,2 x 3,9 x 6,9 cm
Sobib mängimiseks lastele alates 3-st eluaastast.
BULLYLANDi tõetruud kujukesed muinasjututegelastest ja loomade maailmast aitavad laste mängulisel kujutlusvõimel luua põnevaid seiklusi ja kauneid lugusid: kihutada lõvidega safarile, tantsida lossis printsessidega, taltsutada draakoneid või mängida lasteraamatute kangelastega läbi tuntud lugusid, nagu „Pinocchio seiklused“.
BULLYLANDi kujud on maalitud käsitsi ja suure armastusega. Kujukeste valmistamisel on kasutatud PVC- ja plastifikaatorivaba granulaati (TPE), mis ei kahjusta tervist ega keskkonda. Kõik tooted vastavad mänguasjade ohutuse direktiivile 2009/48/EG (alt EN71)
Pinocchio on itaalia kirjaniku Carlo Collodi loodud tegelaskuju - pikaninaline puunukk, kes ellu ärkab - lastejutustusest "Pinocchio seiklused", mis ilmus raamatuna 1883. aastal. "Pinocchio seikluste" põhjal tehtud filmidest on tuntuim Walt Disney 1940. aastal valminud täispikk animafilm "Pinocchio". Vene kirjanik Aleksei Tolstoi kirjutas selle pika ninaga puidust puunuku idee najal lasteraamatu "Kuldvõtmeke ehk Buratino seiklused" 1936. aastal.Tootekood: 12399

Lisa ostukorvi

Sarnased tooted